דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

ציוד בדיקה - שונות

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ציוד בדיקה ומכשירי מדידה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הציוד בדיקה - שונות הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הציוד בדיקה - שונות שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ציוד בדיקה - שונות, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ציוד בדיקה ומכשירי מדידה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


ציוד בדיקה - שונות

פרמרטים חשובים בבחירת הציוד

כאשר אתם באים לבחור ציוד בדיקה ומכשירי מדידה כדוגמת מדי התנגדות או משקלים דיגיטליים ואף מודדי טמפרטורה חשוב מאוד לשים לב לא רק למחיר הסופי של המוצר, אלא גם, ובעיקר לתכונות שלו. בידקו את המשקל של המוצר תוך התחשבות בצרכים שלכם ובהתאיידות של המוצר, שימו לב לחומר ממנו מיוצר הציוד, נוחות השימוש, אפשרויות השימוש כמו גם לאחריות המגיעה עם המוצר עצמו. כאשר אתם באים לרכוש ספקי כח או אוסילוסקופים חשוב מאוד להבין את מהות המוצר כמו גם מגוון השימושים המתאפשרים בכל אחד מן הדגמים השונים. לכן, בעת בחירת ציוד לצורך בדיקה  או מכשירי מדידה מומלץ לבצע גם סקר שוק וגם להתייעץ עם המשווקים המומחים בכדי שתוכלו לבצע בחירה נכונה ומושכלת. 

ניתן להזמין מזוודות אחסון לשמירה על ציוד בדיקה, ציוד צילום וכל ציוד יקר אחר, יש מזוודות מרופדות עם ספוג פנימי המיוצרות מפלסטיק עמיד בפני מים וישנם דגמים מאלומיניום איכותי בגוון כסף. אנו מספקים את כל צרכי האלקטרוניקה, כלים ציוד בדיקה ותקשורת הדרושים לכם. 
קטלוג מוצרים