רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין מלחמים ותחנות הלחמה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת מלחמים ותחנות הלחמה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המלחמים ותחנות הלחמה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המלחמים ותחנות הלחמה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מלחמים ותחנות הלחמה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-מלחמים ותחנות הלחמה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מלחמים ותחנות הלחמה - טלמיר אלקטרוניקה: מלחמים ידניים - 220V, מלחמי גז ניידים, מלחמי סוללות ניידים

עבודה הלחמה נדרשת במרבית ענפי התעשייה, לרבות תעשיית האלקטרוניקה. לכל עבודה נדרש מלחם מתאים וניתן לרכוש מלחמי גז או חשמל לצורך הלחמות בתעשיית האלקטרוניקה ולשימוש ביתי. מעבדות וטכנאים זקוקים למלחמים ולציוד הלחמה איכותיים ומדויקים לביצוע הלחמות והסרת הלחמות ישנות. יש לבצע את עבודת ההלחמה בנוחות ותוך הקפדה על סביבת עבודה בטוחה על מנת להגיע לתוצאות הלחמה מדויקות ואיכותיות. 

תחנת הלחמה


יש תחנות הלחמה אנלוגיות ודיגיטליות. תחנת הלחמה דיגיטלית אידיאלית להלחמות מדויקות וכוללת בקרת טמפרטורה דיגיטלית עם תצוגת לד, ידית מלחם נוחה, יחידת כוח ומתקן לידית. כמו כן, ניתן לרכוש תחנות עבודה להלחמה המיועדות לסביבת עבודה אנטי סטטית, חלקן מצוידות באקדח אוויר חם, שואב עשן ומכשיר להסרת הלחמות במכשיר אחד. 

מלחם


בבחירת מלחם או תחנת הלחמה יש לבדוק מהו טווח הטמפרטורות, אפשרות לכוונון דיגיטלי של הטמפרטורה, אפשרות לתכנות תוכניות הלחמה שונות, מצב חיסכון בחשמל, משקל, אורך כבל החשמל, ראשים חלופיים וציוד נלווה. 
ניתן לרכוש מלחמים ניידים המופעלים על סוללות או גז ויש מגוון מלחמים המחוברים לרשת החשמל. כדי להגיע לתוצאות הלחמה מדויקות ואיכותיות חשוב לרכוש ציוד נלווה כמו שואבי בדיל או סרטים יונקי בדיל, שואבי עשן לעמדות החלמה מקצועיות, עפרון סיבי זכוכית לניקוי מגעים והכנת השטח להלחמה, אביזרים לניקוי ראש המלחם ובדיל איכותי. בדיל מגיע במגוון תצורות- משחות, כדוריות, מוטות וסלילים של בדיל הלחמה המגיעים בעובי שונה בטווחים- 1.2 – 0.5 מ"מ.


בטלמיר אלקטרוניקה תמצאו מגוון רחב של מלחמים מקצועיים, בדיל איכותי, משחת הלחמה ועוד כלים ואביזרים הכרחיים להלחמה ברמה גבוהה ולסביבת עבודה בטיחותית ונוחה. חובבי האלקטרוניקה מוזמנים לרכוש את הפריטים באופן מרוכז באמצעות הוספת הפרטים לסל הקניות לקבלת הצעת מחיר ולרכישה קלה, בטוחה ומהירה. 


קטלוג מוצרים