רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR

בלוג טלמיר » זכוכית מגדלת

זכוכית מגדלת

בעת בניית קיטים ומוצרים אלקטרוניים יש צורך בהלחמות חלקים שנמצאים בהם, והן חייבות להיות מדויקות מאוד, אחרת כל פעולת המכשיר שנבנה תשתבש. עבודת ההלחמה מחייבת דיוק רב, וקשה לראות את כל החלקים הקטנים. לכן, יש צורך בשימוש באמצעים כמו זכוכיות מגדלת שולחניות. מומלץ מאוד שעל שולחן העבודה תהיה גם זכוכית מגדלת בעלת זרועות עם צבתות, שמאפשרת הלחמה נוחה. גם יצרני תכשיטים משתמשים רבות בזכוכיות מגדלת לצורך עבודת ייצור התכשיטים.
 

זכוכיות מגדלת שולחניות

 
כל מי שעוסק בעבודות כתיבה , פענוח כתבי יד, גרפולוגיה ועוד מבצע עבודה שמאמצת את העיניים. יש צורך לבדוק מדי פעם אותיות קטנות וקשה להתמיד בכך לאורך זמן. יש זכוכיות מגדלת שולחניות בגדלים שונים וכל לקוח יכול לבחור את הגודל המתאים והרצוי לו. זכוכיות מגדלת שולחניות שיש להן תאורה מאפשרת יכולת צפייה טובה יותר, ותאורה ממוקדת מחדדת את ראיית האובייקט עליו צופים.. 
 

זכוכית מגדלת ידנית

 
ארכיאולוגים וחוקרי עתיקות צריכים לבדוק ממצאים שונים בשטח, בהם כלי חרס זעירים, כתובות קטנות ועוד, ואף הם משתמשים בזכוכיות מגדלת שונות. זכוכית מגדלת ידנית מגיעה עם ידיות מתכת או פלסטיק והן מגיעות בגדלים שונים. זכוכית מגדלת ידנית מקבלת את התאורה מסוללה שמותקנת על הידית. בנוסף, יש זכוכית מגדלת לראש שמאפשרת עבודה בידיים חופשיות. מומלץ לקנות את כולן בחנויות איכותיות שיש להן מבחר גדול של זכוכיות מגדלת איכותיות. 

זכוכיות מגדלת - ידניים, שולחניים, דיגיטלים
קטלוג מוצרים