כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR

בלוג טלמיר » מצבר נטען או סוללות נטענות מומלצות לטווח ארוך

מצבר נטען או סוללות נטענות מומלצות לטווח ארוך


מהם הפרמטרים שצריך להתחשב בקניית סוללה נטענת או מצבר?
 

1. קיבולת טעינה mAh -
כלומר כמה אנרגיה הם יכולים להכיל. לפי נתון זה, ניתן לדעת לכמה זמן יספיק המצבר ללא טעינה.
 

2. מתח -
לכל רכיב אלקטרוניקה או מוצר חשמל יש את המתח הדרוש לו. לסוללה שנותנת מתח 1.2V (למשל סוללות אצבע AA) יכולה להיות קיבולת שונה בין סוללה וסוללה.
 

3. אורך חיים -
בדרך כלל נמדד במספר פעמיים שניתן לרקון ולמלא את סוללה או המצבר מחדש.
 

4. תוקף -
גם אם לא ממלאים ו משתמשים במצבר הנטען, מתרחשים בו תהליכים כימיים שהורסים את התכולה. חשוב לשים לך על תאריך הייצור.
 

5. איבוד כוח בלי שימוש -
גם אם לא משתמשים בסוללה והיא סתם שוכבת, אפילו אם מלאה - היא מאבדת מהקיבלת שלה עם הזמן.
 

6. הרכב כימי -
מאיזה חומר עשוי הפנים של הסוללה, המצבר. יש כמה חומרים נפוצים בשימוש כמו: NiMH Nickel-Metal Hydride, עופרת חומצה, Li-ion Lithium Ion ועוד. יש כאן מאמר נחמד באנגלית שמסעם את היתרונות והחיסרונות של החומרים: https://goo.gl/W3D8fh
 

ישנם עוד פרמטרים כמו גודל פיזי, משקל, חיבורים (או בלי חיבורים), תושבת או הברגה, נדרש להלחים או לחבר חוטים, עמידה בתנאי לחץ או חום/קור. כל אילו תלויים בצרכים ודרישות העבודה של המצבר. בטלמיר אלקטרוניקה ישנו מגוון של כל סוגי הסוללות והמצברים:

סוללות נטענות - NiMH

סוללות אצבע נטענות עם קיבולת גבוהה

סוללות נטענות למעגל מודפס

סוללות ליתיום נטענות - LITHIUM ION

מצברי עופרת חומצה - LEAD ACID

סוללות נטענות - CYCLON

 

ועוד סוללות נטענות ומצברים

 

מיצרנים מומלצים בתחום סוללות ומצברים :

ANSMAN

YUASA / יואסה

TADIRAN BATTERIES

GP BATTERIES

VARTA / ורטה

PANASONIC / פנסוניק

ENERGIZER / אנרג'ייזר

ועוד הרבה שמות חזקים.

אם אינכם יודעים איזה מצבר א סוללה נטענת אתם צריכים - התקשרו אלינו להתייעץ בטלפון: 04-8534564

 

מצברים מומלצים לאלקטרוניקה




מטענים לסוללות נטענות
בעידן המודרני אנשים נדרשים להשתמש בסוללות מסוגים שונים עבור קשת רחבה של מוצרים ומטרות. על מנת לחסוך בצריכת המוצר שידוע בהיותו רעיל לסביבה, ניתן לרכוש סוללות נטענות רב פעמיות, אשר נדרשות למטען המטעין ומחדש את חייהן. למעשה, בשוק קיים מבחר נאה של סוגי מטעני סוללות, כמו מטעני סוללות אצבע או מטענים לסוללות ליתיום, מטען סטנדרטי או מהיר....
מטענים לסוללות נטענות


סיבים ומגשרים אופטיים
  סיבים אופטיים חוללו מהפכה אמיתית בתחום התקשורת, וזאת בשל היכולת שלכם להעביר תקשורת נתונים בצורה מהירה יותר מסיבי הנחושת. היום, כל מערכות התקשורות מבוססות על סיבים מסוג זה המאפשרים לנו להעביר נתונים בצורה מהירה ומדויקת, בין אם מדובר ברשתות מחשבים, מערכות ומרכזיות טלפוניה, מדיות תקשורת ויזואלית וגם בתחום הרפואי. סיבים אופט...
סיבים ומגשרים אופטיים


פנס נטען
פנס סוללה נטענת חוסך לכם גם בקניית סוללות וגם בצריכת הסוללה במכשיר הסלולרי כשאתם מפעילים את פנס המצלמה שלו. סוללות נטענות הן אחת מההמצאות החשובות של המאה האחרונה, שכן הן חוסכות בהידרדרות משאבים סביבתיים שעה שמשליכים סוללות חד פעמיות ריקות. כך נאריך את החיים של פנס סוללות נטענות שברשותנו.   נשתמש בפנס רק כשצריך, ולא בעו...
פנס נטען


סיבים ומגשרים אופטיים
קיימים מספר סטנדרטים למחברים אופטיים והכוללים: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, וD4.  קחו בחשבון כי הכבלים מסווגים סוגי המחברים בשני הקצוות, להלן תצורות כבל נפוצות: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC וכן SC-ST.   סוגי סיבים אופטיים: SingleMode – ליבת הסיב צרה ומאפשרת העברת או...
סיבים ומגשרים אופטיים


לדים THROUGH HOLE ועוד מוצרי אינדיקציה
לד (Led) הוא המפתח לתצוגות ותאורות העתיד. ולמעשה כבר בהווה ניתן לראות כניסה מסיבית של טכנולוגית הלד לחיי היום יום שלנו – כפי שכל בעליו של בית חכם יודע.   תאורת הלד החסכונית והמדויקת התחילה את דרכה בעולם האלקטרוניקה לחיווי על לוחות מודפסים ותצוגת מספרים ומילים. קשה לדמיין אלקטרוניקה ללא שימוש בנוריות הלד, עם מגוון...
לדים THROUGH HOLE ועוד מוצרי אינדיקציה


קטלוג מוצרים
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER