כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA

בלוג טלמיר » סוגי מלחמים

סוגי מלחמים

מלחמים להלחמה נכונה
 
עבודת ההלחמה היא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של האנשים העוסקים באלקטרוניקה. ישנן עבודות רבות הדורשות מלחם מקצועי, וכאן יש להשתמש בציוד הנכון לכל מקום וחומר. באופן כללי, אפשר לומר כי עבודת ההלחמה עצמה היא עבודה מדויקת הדורשת ריכוז רב, ולכן חשוב להתאים לה גם את המכשיר הנכון שישרת אתכם ואת התוצאה בצורה הטובה ביותר.
מלחמים
 
סוגים שונים של מלחמים
 
ישנם סוגי מלחמים שונים אשר נבדלים זה מזה בצורת השימוש שלהם (כלומר, איך מחזיקים אותם בעת ההלחמה), בגודלם, במקום בו אפשר להשתמש בהם (בשטח או במעבדה), באנרגיה עליה הם מתבססים (חשמל או גז) וכמובן – ישנן עוצמות שונות של מלחמים.
החברות השונות מייצרות את המלחמים כך שיתאימו לתחום עבודה ספציפי, וכיוון שהעבודה דורשת דיוק מרבי וזהירות רבה, יהיה עליכם לבחון את הצרכים שלכם ולא רק את האפשרויות העומדות לרשותכם. זכרו כי מלחם טוב יכול לשמש אתכם לאורך זמן רב ולהפוך את העבודה שלכם לנוחה, למהירה ולמדויקת יותר.
 
בחרו את המלחם הטוב ביותר עבורכם
 
כיוון שישנם סוגי מלחמים שונים, אתם צריכים לדעת לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, וזאת בהתאם לעבודה בה אתם עוסקים בדרך כלל. כאן יהיה עליכם לבחון את סביבת העבודה שלכם, איזו רמת דיוק נדרשת מכם ואפילו מהם תנאי העבודה. כמובן, ישנו הבדל גם בין מלחמים אותם עליכם לקחת אתכם לבין אלו שמשמשים במעבדה של העסק. 
היצרנית המובילה בתחום היא חברת WELLER, שאת מוצריה ניתן לקנות באתרינו.
 
השימוש שלכם במלחם יקבע איזה סוג מתאים לכם, ואם אתם מרגישים צורך להכיר טוב יותר את האפשרויות העומדות לרשותכם ולבצע התאמה אישית, תוכלו לפנות לחנות אשר מתמחה באופן ספציפי בעולם האלקטרוניקה. חשוב מאד שהחנות תחזיק במלאי רחב אשר מציע אפשרויות ארגונומיות שונות ומלחמים בעוצמות משתנות, ושתשים דגש על הפתרון הנכון והנוח ביותר עבורכם.

בחרו את המלחם הטוב ביותר עבורכם




מלחמים וציוד הלחמה
עבודת הלחמה היא עבודה עדינה שדורשת ריכוז גבוה ותשומת לב מיוחדת. במקרים רבים, יש צורך בביצוע עבודות עדינות, ולכן, בעל המקצוע צריך להשתמש בסוגי מלחם עדינים שמסוגלים לבצע הלחמות עדינות. מלחמים שונים נבדלים זה מזה בהספק שלהם ובטמפרטורה שהם מייצרים. כמו כן, יש סוגי מלחם שמיוצרים עם ידיות אחיזה שונות. ניתן למצוא את כל הסוגים באתרי האינטר...
מלחמים וציוד הלחמה


ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות
סוגי ארגזי כלים ופתרונות אחסון ציוד וסביבת העבודה שלנו חשובים מאוד, השקענו בו לא מעט מאמץ וחשיבה לגבי בחירתו וכמובן, הוצאנו לא מעט כסף על מכשירים ואביזרי עבודה שונים. מתוך כך, על מנת לשמור על הציוד שלנו בצורה הטובה ביותר, הרי שעלינו לרכוש ארגזי כלים ופתרונות אחסון לשמירה על הציוד שלנו.  פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכל...
ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות


ביטים וסט ביטים להברגות שונות
במאמר זה נסקור ביטים למברגה עבור מברגה סטנדרטית. ניגע בסוגי הביטים הנפוצים ביותר. כידוע, כאשר קונים ביטים למברגה, האפשרות הכי כדאית היא לרכוש בסיטונות חבילת BUNDLE (סט ביטים) גדולה עם כל הביטים מכל הגדלים והסוגים. בפועל, סוגי הביטים שבאים לכדי שימוש נפוץ מצומצמים ביותר, ויפורטו להלן יצויין כי הם יכולים להגיע בגדלים שונים ולכן...
ביטים וסט ביטים להברגות שונות


סיבים ומגשרים אופטיים
קיימים מספר סטנדרטים למחברים אופטיים והכוללים: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, וD4.  קחו בחשבון כי הכבלים מסווגים סוגי המחברים בשני הקצוות, להלן תצורות כבל נפוצות: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC וכן SC-ST.   סוגי סיבים אופטיים: SingleMode – ליבת הסיב צרה ומאפשרת העברת או...
סיבים ומגשרים אופטיים


מוצרי הלחמה מחברות מובילות כגון TENMA,WELLER ,IRODA ,PROXXON ,DURATOOL
עבודת הלחמה נדרשת בתעשיות שונות וביניהם בתעשיית האלקטרוניקה. עקב המגוון הרחב של הצרכים אשר מקבלים מענה על ידי הלחמה, לכל תעשייה התפתחו עם הזמן סוגי מלחמים שמתאימים לה. כך לדוגמא, לצורך הלחמות אלקטרוניקה משתמשים לעיתים רבות במלחמי גז או או תחנות הלחמה בחשמל, שהוא פיתוח ייעודי לתעשייה זו. מעבר למלחם איכותי, איש מקצוע טוב המבין בצ...
מוצרי הלחמה מחברות מובילות כגון TENMA,WELLER ,IRODA ,PROXXON ,DURATOOL


קטלוג מוצרים
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER