רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
כבלים ואביזרים לכבלים כבלים-אביזרים-מחברים


כבלים ואביזרים לכבלים

כבלים, מחברים ואביזרים לכבל - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

כבלים SATA

כבלים SATA

כבלים ואביזרים לכבלים בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כבלים ואביזרים לכבלים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הכבלים ואביזרים לכבלים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הכבלים ואביזרים לכבלים ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון כבלים ואביזרים לכבלים, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-כבלים ואביזרים לכבלים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

כבלים, מחברים ואביזרים לכבל - טלמיר אלקטרוניקה

חשיבות איכות הכבלים

בכדי להעביר אותות, בין אם מדובר באות של תקשורת, אודיו או סאונד, קבצי מידע ואף חשמל, הרי שאנחנו צריכים לעשות זאת גם בצורה בטוחה ואיכותית וגם באופן יעיל. הכבל מעניק לנו את האפשרות להעביר את האותות מנקודה אחת לנקודה שנייה, מהירות ההעברה, עוצמת ההעברה וכמות ההעברה, תלויה פעמים רבות לא רק במכשיר עצמו, אלא גם בכבל. חשוב לבחור בכבלים בעלי גמישות ובעלי גימור איכותי על מנת שנוכל לעשות בו שימוש לאורך זמן רב ובמינימום של בלאי. בכדי לבצע בחירה נכונה, אנחנו צריכים להבין בדיוק מה דרוש לנו ולאילו מטרות, לשם כך, ייעוץ מקצועי הינו חלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה והרכישה.

בטלמיר אלקטורניקה ניתן למצוא כבלים לכל מטרה:

בחירת כבלים ומחברים

כחלק ממערכות אלקטרוניקה או מערכות המופעלות על חשמל, הרי שללא כבלים ומחברים איכותיים עבודתו עלולה להיות לשווא. כבלים ומחברים מאפשרים לנו להעביר אותות או אנרגיה מנקודה אחת לשנייה בצורה הטובה והאיכותית ביותר, וככאלה, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של כבלים ומחברים לכל שימוש ממגוון רחב של יצרנים ובאיכותיות שונות. בבואכם לבחור כבלים או מחברים אל הצרכים שלכם, בין אם מדובר בבחירת כבל חד מוליך או כבל רב מוליך וכן כבלים לתקשורת אתם חייבים לשים לב כי איכות הכבלים הינה מן הגבוהות שתוכלו למצוא. 


כבלים, מחברים ואביזרים לכבל - טלמיר אלקטרוניקה: מתקני אחסון לכבלים, בידוד מתכווץ - יחס כיווץ 2:1, בידוד מתכווץ עם סיכוך EMI - יחס כיווץ 2:1, בידוד מתכווץ עם דבק - יחס כיווץ 3:1, בידוד מתכווץ עם דבק - יחס כיווץ 4:1
קטלוג מוצרים