דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

ארגזי כלים , מזוודות טכנאים ותיקים לכלי עבודה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ארגזי כלים ופתרונות אחסון ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הארגזי כלים , מזוודות טכנאים ותיקים לכלי עבודה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הארגזי כלים , מזוודות טכנאים ותיקים לכלי עבודה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ארגזי כלים , מזוודות טכנאים ותיקים לכלי עבודה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ארגזי כלים ופתרונות אחסון אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


ארגז כלים לכל מטרה - טלמיר אלקטרוניקה

אתם זקוקים לארגז כלים מקצועי ומסודר? ארגזי כלים עם מחיצות מאפשרים נוחות מרבית ונגישות של כל כלי העבודה שלכם בהישג יד. ארגזי כלים מהודרים ובמידות שונות ניתן להשיג בטלמיר אלקטרוניקה. מגוון הארגזים מאפשר לכם להתאים אישית את הארגז לצרכים שלכם. הבולטים ביותר בשוק הם ארגזי כלים של חברת STANLEY וגם יש תוצרת הארץ של כתר. חבקות הללו עומדים בדרישות הגבוהות ביותר ומה שחשוב יותר - יש להם ידע נרחב בארגונומיקה ויצירת חללים נוחים לאירגון ואיחסון כלים ולא רק.

מה חשוב לבדוק בארגז?
שהוא מותאם לצרכים שלך, שיש בו מקום להצבת כל התכולה של כלי העבודה שלך, וחשוב מכל – שהוא קל לנשיאה ממקום למקום. ארגזי כלים נבדלים אלו מאלו בגודל, ובכמות הכלים שניתן לשים בפנים בהתאם למספר המחיצות. ככל שהארגז גדול יותר, ומכיל יותר מחיצות כך הוא גם יקר יותר: לכן חשוב לברר מהם הצרכים המדויקים שלכם בטרם הרכישה.

ציוד וסביבת העבודה שלכם חשובים מאוד. השקעתם לא מעט מאמץ ברכישת כלי העבודה וכמובן, הוצאתם לא מעט כסף על מכשירים וכלים שונים. לכן, על מנת לשמור על הציוד שלכם בצורה הטובה ביותר, מומלץ לרכוש ארגז כלים איכותי לשמירה על הציוד. ארגז כלים טוב ישמש אתכם לאורך שנים. מעבר לשמירה על הכלים, ארגז מסודר עוזר לכם בארגון העבודה וחוסך זמן רב בחיפוש הכלי הדרוש.


קטלוג מוצרים