רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
ציוד בדיקה ומכשירי מדידה צבד-מכשירי-מדידה


ציוד בדיקה ומכשירי מדידה

ציוד בדיקה ומכשירי מדידה - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

ציוד בדיקה ומכשירי מדידה בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ציוד בדיקה ומכשירי מדידה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הציוד בדיקה ומכשירי מדידה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הציוד בדיקה ומכשירי מדידה ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ציוד בדיקה ומכשירי מדידה, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-ציוד בדיקה ומכשירי מדידה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

ציוד בדיקה ומכשירי מדידה - טלמיר אלקטרוניקה

בחירת ציוד בדיקה ומכשירי מדידה


ישנם סוגים רבים ומגוונים של ציוד בדיקה ומכשירי מדידה ובחירת המוצר הסופי לרכישה צריך לענות בדיוק על הצרכים שלכם. ככלל, חשוב מאוד להבחין בין הסוגים השונים של מכשירי ומדידה וציוד בדיקה שונים לתחומים הבנייה, התעשייה, האלקטרוניקה ועוד, חלקם מאפשרים לנו למדוד או לבדוק מספר נתונים יחדיו, ואחרים יאפשרו לנו להעמיק את הבדיקה שלנו באופן ממוקד. בעת בחירת ציוד בדיקה ומכשירי מדידה מומלץ מאוד לבחון את הצרכים אל מול האפשרויות העומדות לרשותכם מבין מגוון היצרנים המובילים. 

פרמרטים חשובים בבחירת הציוד


כאשר אתם באים לבחור ציוד בדיקה ומכשירי מדידה כדוגמת מדי התנגדות או משקלים דיגיטליים ואף מודדי טמפרטורה חשוב מאוד לשים לב לא רק למחיר הסופי של המוצר, אלא גם, ובעיקר לתכונות שלו. בידקו את המשקל של המוצר תוך התחשבות בצרכים שלכם ובהתאיידות של המוצר, שימו לב לחומר ממנו מיוצר הציוד, נוחות השימוש, אפשרויות השימוש כמו גם לאחריות המגיעה עם המוצר עצמו. כאשר אתם באים לרכוש ספקי כח או אוסילוסקופים חשוב מאוד להבין את מהות המוצר כמו גם מגוון השימושים המתאפשרים בכל אחד מן הדגמים השונים. לכן, בעת בחירת ציוד לצורך בדיקה  או מכשירי מדידה מומלץ לבצע גם סקר שוק וגם להתייעץ עם המשווקים המומחים בכדי שתוכלו לבצע בחירה נכונה ומושכלת. 

רבי מודדים וחלקי חילוף


אנו עובדים צמוד מאוד עם יצרני רבי המודדים, אשר מספקים לנו גם חלקי חילוף מאוד נדירים בארץ. 
בין אביזרי רב מודד, בטלמיר אלקטרוניקה ישנו מלאי ענק של כל סוגי הכבלים לרב מודד, פרובים, קפיצים, שפיצים.

רב מודד תוצרת TENMA הוא ההמלצה שלנו בתחום הצב"ד לאלקטרוניקה - גם למעבדות, גם לתעשיה וגם לחובבי אלקטרוניקה המתחילים!ציוד בדיקה ומכשירי מדידה - טלמיר אלקטרוניקה: מודדי התנגדות בידוד - INSULATION TESTERS, מודדי בידוד MULTIFUNCTION, בודקי ממסרי פחת (RCDT), בודקי מתח דו קוטביים, בודקי סדר פאזות
קטלוג מוצרים